Współpraca

Błękitni Gąbin :: Oficjalny serwis klubu

22 kolejka: MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 4:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 4:1 (0:0).

Bramki: Paweł Nowotka 54', Konrad Cichowski 77', Mateusz Matusiak 79' oraz Dominik Lemanek 85' (gol z połowy boiska!).

Skład: Folc – Nowotka, Podsiadlik, Nawotczyński, Olszewski – Witak (46' Matusiak), Rogalski (81' Martin), Lemanek, Litun, Mroczek (87' Ładziński) – Kruczyk (71' Cichowski).

Żółte kartki: Witak 45', Matusiak 51'.

Wyniki 22 kolejki: [czytaj więcej]
Nabór do rocznika 2011
Akademia MKS Ciechanów tworzy kolejną drużynę młodzieżową. Właśnie ruszył nabór do najmłodszej grupy, rocznika 2011.

Zajęcia będzie prowadził posiadający licencję UEFA - Paweł Nowotka.

To już ósma drużyna młodzieżowa w Akademii.

Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu: 785 329 461 lub e-mailowo: biuro@mksciechanow.pl
Ustalono terminy zaległych spotkań
Ustalono dwa nowe terminów meczów, które zostały przełożone ze względu na zły stan murawy.

Mecz Ostrovi Ostrów Mazowiecka z Mławianką Mława zostanie rozegrany 5 kwietnia, natomiast spotkanie Bugu Wyszków z Mazovią Mińsk Mazowiecki 29 marca. Oba mecze były zaplanowane na 4 marca.
Zapisy na szaliki z okazji 90-lecia Klubu!
Na sobotnim meczu z Błękitnymi Raciąż będą prowadzone zapisy na okazjonalne szaliki MKS Ciechanów z okazji 90-lecia Klubu.

Koszt dwustronnego szalika 30 zł. Cały zysk ze sprzedaży będzie przekazany na cele kibicowskie.

Projekt szalika kliknij TUTAJ.
"Zielono-Biało-Czerwoni" (odc.19)
W minioną środę na antenie Katalickiego Radia Diecezji Płockiej wyemitowany został 19 odcinek audycji "Zielono-Biało-Czerwoni".

Gośćmi Krzysztofa Podlińskiego tym razem byli trener Piotr Dziewicki oraz dwóch zawodników Bartłomiej Folc oraz Daniel Witak.

Zapis audio audycji jest dostępny TUTAJ.
21 kolejka: Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 2:2 (2:2)
21 kolejka: Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 2:2 (2:2).

Bramki zdobyli: Kamil Żylski 6 (asysta Marcin Podsiadlik), Maciej Rogalski 38.

Bramki dla gospodarzy: 13 i 20 minuta meczu.

Żółta kartka: Kamil Żylski.

Skład MKS: Folc – Olszewski, Nawotczyński, Podsiadlik, Nowotka – Cichowski (77 Matusiak), Witak, Rogalski (82 Kruczyk), Lemanek, Litun – Żylski.

Wyniki 21 kolejki: [czytaj więcej]
Tęcza Łyse wycofała się z rozgrywek IV ligi
Drużyna Tęczy Łyse wycofała się z rozgrywek IV ligi, grupy północnej.

W przerwie zimowej z drużyny odeszli prawie wszyscy zawodnicy, odwołanych zostało sześć z ośmiu zaplanowanych meczów sparingów.

Wszystkie mecze z udziałem tej drużyny zostaną w rundzie wiosennej zweryfikowane jako walkower na korzyść rywali.

Mecz MKS-u z Tęczą miał się odbyć 14 kwietnia w Ciechanowie.

20 kolejka: MKS Ciechanów - Delta Słupno 3:0 (0:0)
Udanie zainaugurowała rundę wiosenną drużyna MKS-u Ciechanów. Zielono-biało-czerwoni pokonali na boisku ze sztuczną nawierzchnią Deltę Słupno 3:0 (0:0).

Bramki zdobyli: Dominik Lemanek 60' (asysta Konrad Cichowski), Mateusz Matusiak 80' (asysta Konrad Cichowski), Krzysztof Lach 90' (asysta Marcin Kruczyk).

W 40 minucie meczu czerwoną kartką (za drugą żółtą) został ukarany Bartosz Mroczek.

Skład: Folc – Litun, Podsiadlik, Nawotczyński, Olszewski – Nowotka (66' Witak), Rogalski, Lemanek (71' Matusiak), Mroczek, Cichowski (87' Lach) – Żylski (46' Kruczyk).

Żółte kartki: Bartosz Mroczek (x2, czerwona), Maciej Rogalski.

Wyniki 20 kolejki: [czytaj więcej]
"Zielono-Biało-Czerwoni" (odc.18)
Po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej przerwą w rozgrywkach ligowych na antenę Katolickiego Radia Diecezji Płockiej powróciła audycja "Zielono-Biało-Czerwoni", która w pełni poświęcona jest MKS Ciechanów.

Gośćmi prowadzącego Krzysztofa Podlińskiego byli: Tomasz Piasecki (asystent trenera Piotra Dziewickiego) oraz Maciej Rogalski (zawodnik MKS).

Zapis audycji audio dostępny jest TUTAJ.
Czterech nowych piłkarzy dołączyło do MKS Ciechanów
Czterech nowych zawodników będzie występować w rundzie wiosennej w MKS Ciechanów.

Są to: 18-letni Tomasz Pawlikowski (bramkarz). Ostatni występował w IV ligowej Unii Sędziszów (IV liga małopolska). W styczniu został wybrany do najlepszej "11" rundy jesiennej przez portal "Kielecki Futbol". Do zespołu dołączył również drugi bramkarz: 21-letni Bartłomiej Folc. Jest wychowankiem Polonii Warszawa, występował w: Hutniku Warszawa, SMSie Łódź, Sparcie Brodnica (III liga), Kotwicy Kołobrzeg (II liga, 8 meczów), Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie (III liga) a ostatnią rundę spędził KKS-ie Kalisz (III liga, 4 mecze). Klub pozyskał również dwóch pomocników: 20-letniego Krzysztofa Lacha, który ostatni był zawodnikiem czwartoligowego KS Raszyn (9 występów), wcześniej m.in OKS-u Otwock (13 występów w III lidze) oraz 20-letniego Daniela Witaka, który jesienią wystąpił w 14 spotkaniach Hutnika Warszawa (1 gol). Jest wychowankiem Radomiaka Radom. Występował również w: Delcie Warszawa, PKS Radość Warszawa, SMS-ie Łódź, Legionowi II Legionowo, Mazowszu Grójec i Huraganie Wołomin.

Do dyspozycji Piotr Dziewicki będzie miał również wychowanka MKS-u, 17-letniego Jakuba Ładzińskiego.

Życzymy powodzenia!
Karnety na rundę wiosenną!
W siedzibie Klubu można już nabywać karnety na mecze MKS Ciechanów w rundzie wiosennej. W cenie 30 zł będzie można obejrzeć 9 domowych meczów zielono-biało-czerwonych.

9. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10.06 g. 17:00

Kobiety i dzieci do lat 13 mają na mecze wstęp wolny. Cena biletu dla mężczyzn - 5 zł. Zachęcamy do kupna!